Keychron K2 Max RGB Aluminum - US Layout - Hot-Swappable Gateron Super Brown Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K2M-J3
Prekės kodas (MPN): K2M-J3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 138,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/KEYCHRON/K2M-J3_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | 75% |
| Numerickeypad: | No |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 50 million characters |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 4.4 mm |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Pollingrate: | 1000 Hz |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | Black, Grey |
| Material: | ABS synthetics |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 4000 mAh |
| Batterylifemax: | 190 h |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboardweight: | 940 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |