Keychron K2 HE - US Layout - Hot-Swappable Gateron Magnetic Nebula - White Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K2H-Q1
Prekės kodas (MPN): K2H-Q1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 190,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Gaming |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Magnetic-mechanical key switch |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | 75% |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 150 million characters |
| Rollover: | N-key rollover |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Pollingrate: | 125,1000 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.2 |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Multicolour |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Plastic, Wood |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Detachablecable: | Yes |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery, USB |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 4000 mAh |
| Batterylifemax: | 110 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Batteryrechargetime: | 5 h |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 126.7 x 320.5 x 40.7 mm |
| Keyboardweight: | 965 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |