Keychron K10 Max RGB - US Layout - Hot-Swappable Super Red Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K10M-H1
Prekės kodas (MPN): K10M-H1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 141,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Windowskeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 4 mm |
| Actuationforce: | 45 g |
| Rollover: | N-key rollover |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Pollingrate: | 90,1000 Hz |
| Builtinmemory: | Yes |
| Builtinmemorycapacity: | 256 KB |
| Bluetoothversion: | 5.1 |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Multicolour |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Productcolour: | Black |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Detachablecable: | Yes |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 4000 mAh |
| Batterylifemax: | 190 h |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 139.82 x 447.37 x 23.7 mm |
| Keyboardweight: | 1.53 kg |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |