Keychron J5 - US Layout - Super Banana Tactile - Black Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): KJ5-H4
Prekės kodas (MPN): KJ5-H4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 100,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Gaming |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keycaps: | Double shot |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 50 million characters |
| Keytraveldistance: | 3.4 mm |
| Rollover: | N-key rollover |
| Pollingrate: | 1000,125 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.2 |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Red/Green/Blue |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Productcolour: | Black |
| Material: | ABS synthetics |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | USB, Battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 3750 mAh |
| Batterylifemax: | 300 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 435.93 x 128.93 x 35.17 mm |
| Keyboardweight: | 1.1 kg |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |