Keychron C2 Pro 8K - US Layout - Hot-Swappable Gateron Brown - Retro Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): C2PX-M3
Prekės kodas (MPN): C2PX-M3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 93,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Deviceinterface: | USB |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboardkeyprofile: | High-profile |
| Windowskeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 4 mm |
| Pollingrate: | 8000 Hz |
| Builtinmemorycapacity: | 256 KB |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | Grey |
| Material: | Plastic |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Hotswap: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 436.48 x 130.33 x 27.87 mm |
| Keyboardweight: | 975 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |