IP55 Fiber to Copper Converter | FTC11XG | No Wi-Fi | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 110,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 254.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 97.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 210.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 1002 pc(s) |
| Producer product name: | FTC11XG |
| Producer product family: | IP55 Fiber to Copper Converter |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 254.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 97.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 210.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MikroTik |
| Palette Qty: | 1002 pc(s) |
| Producer product name: | FTC11XG |
| Producer product family: | IP55 Fiber to Copper Converter |
| Wi-Fi band: | No Wi-Fi |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |