INTEL Xeon w7-2495X 2.5GHz FC-LGA16A
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): BX807132495X
Prekės kodas (MPN): BX807132495X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3213,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W W7-2495X / 2.5 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W7-2495X |
| Number of cores: | 24-core / 48 threads |
| Cache: | 45 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.5 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design. |
| Product description: | Intel Xeon W W7-2495X / 2.5 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W7-2495X |
| Number of cores: | 24-core / 48 threads |
| Cache: | 45 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.5 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design.