INTEL Xeon w7-2475X 2.6GHz FC-LGA16A Tra
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): PK8071305126800
Prekės kodas (MPN): PK8071305126800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2612,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W W7-2475X / 2.6 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W7-2475X |
| Number of cores: | 20-core / 40 threads |
| Cache: | 37.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design. |
| Product description: | Intel Xeon W W7-2475X / 2.6 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W7-2475X |
| Number of cores: | 20-core / 40 threads |
| Cache: | 37.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design.