INTEL Xeon w5-3535X 2.9GHz FCLGA16A Tray
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): PK8071305501600
Prekės kodas (MPN): PK8071305501600
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2520,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W W5-3535X / 2.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-3535X |
| Number of cores: | 20-core / 40 threads |
| Cache: | 52.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.9 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Intel Data Streaming Accelerator (DSA), Intel Advanced Matrix Extensions (AMX), Intel Deep Learning Boost |
Aprašymas Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design. |
| Product description: | Intel Xeon W W5-3535X / 2.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-3535X |
| Number of cores: | 20-core / 40 threads |
| Cache: | 52.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.9 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Features: | Intel Data Streaming Accelerator (DSA), Intel Advanced Matrix Extensions (AMX), Intel Deep Learning Boost |
Aprašymas
Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design.