INTEL Xeon w5-2565X 3.2Ghz FCLGA16A Tray
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): PK8071305502000
Prekės kodas (MPN): PK8071305502000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2015,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W W5-2565X / 3.2 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-2565X |
| Number of cores: | 18-core / 36 threads |
| Cache: | 37.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.2 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Deep Learning Boost (DL Boos |
Aprašymas Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design. |
| Product description: | Intel Xeon W W5-2565X / 3.2 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-2565X |
| Number of cores: | 18-core / 36 threads |
| Cache: | 37.5 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.2 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Deep Learning Boost (DL Boos |
Aprašymas
Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design.