INTEL Xeon w5-2555X 3.3Ghz FCLGA16A Box
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): BX807132555X
Prekės kodas (MPN): BX807132555X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1612,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W W5-2555X / 3.3 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-2555X |
| Number of cores: | 14-core / 28 threads |
| Cache: | 33.75 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.3 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel Advanced Matrix Extensions (AMX), Intel Data Streaming Accelerator (DSA) |
Aprašymas Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design. |
| Product description: | Intel Xeon W W5-2555X / 3.3 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W W5-2555X |
| Number of cores: | 14-core / 28 threads |
| Cache: | 33.75 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4677 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.3 GHz |
| Max turbo speed: | 4.8 GHz |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel Advanced Matrix Extensions (AMX), Intel Data Streaming Accelerator (DSA) |
Aprašymas
Intel Xeon W processors deliver optimized performance for the needs of mainstream workstation professionals. Hardware-enhanced workload performance, security, and reliability for the increasing demands of professional workstations and ready for professional-quality VR design.