INTEL Xeon W-3323 3.5GHz FC-LGA16A Tray
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): CD8068904708502
Prekės kodas (MPN): CD8068904708502
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1487,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W-3323 / 3.5 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W-3323 |
| Number of cores: | 12-core / 24 threads |
| Cache: | 21 MB |
| Compatible processor socket: | LGA4189 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.5 GHz |
| Max turbo speed: | 3.9 GHz |
| Bus speed: | 8 GT/s |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon W-3323 / 3.5 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W-3323 |
| Number of cores: | 12-core / 24 threads |
| Cache: | 21 MB |
| Compatible processor socket: | LGA4189 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.5 GHz |
| Max turbo speed: | 3.9 GHz |
| Bus speed: | 8 GT/s |
| Manufacturing process: | 10 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualiz |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.