INTEL Xeon W-2123 3.6GHz Boxed CPU
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): BX80673W2123
Prekės kodas (MPN): BX80673W2123
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 397,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon W-2123 / 3.6 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W-2123 |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 8.25 MB |
| Compatible processor socket: | LGA2066 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 3.9 GHz |
| Manufacturing process: | 14 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Demand Based Switching, Execute Disable Bit cap |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon W-2123 / 3.6 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon W-2123 |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 8.25 MB |
| Compatible processor socket: | LGA2066 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 3.9 GHz |
| Manufacturing process: | 14 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Hyper-Threading Technology, Demand Based Switching, Execute Disable Bit cap |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.