INTEL XEON E-2436 2.9GHz FC-LGA16A Box
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): BX80715E2436
Prekės kodas (MPN): BX80715E2436
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 491,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon E-2436 / 2.9 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon E-2436 |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 18 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA1700 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.9 GHz |
| Max turbo speed: | 5 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualization Technology, Intel 64 T |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon E-2436 / 2.9 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon E-2436 |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 18 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA1700 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.9 GHz |
| Max turbo speed: | 5 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | Enhanced SpeedStep technology, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualization Technology, Intel 64 T |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.