INTEL Xeon Bronce 3508U 2.1GHz FC-LGA16A
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): PK8071305554500
Prekės kodas (MPN): PK8071305554500
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 642,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon Bronze 3508U / 2.1 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Bronze 3508U (5th Gen) |
| Number of cores: | 8-core / 8 threads |
| Cache: | 22.5 MB |
| Compatible processor socket: | LGA3647 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Max turbo speed: | 2.2 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | Execute Disable Bit capability, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology, Intel Trusted Execut |
Aprašymas The Intel Xeon Bronze processors deliver entry performance for small business and basic storage servers. Hardware-enhanced reliability, availability and serviceability features designed to meet the needs of these entry solutions. |
| Product description: | Intel Xeon Bronze 3508U / 2.1 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Bronze 3508U (5th Gen) |
| Number of cores: | 8-core / 8 threads |
| Cache: | 22.5 MB |
| Compatible processor socket: | LGA3647 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Max turbo speed: | 2.2 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | Execute Disable Bit capability, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology, Intel Trusted Execut |
Aprašymas
The Intel Xeon Bronze processors deliver entry performance for small business and basic storage servers. Hardware-enhanced reliability, availability and serviceability features designed to meet the needs of these entry solutions.