INTEL Xeon 6766E 1.9Ghz FC-LGA18N Tray
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): PK8077105930900
Prekės kodas (MPN): PK8077105930900
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4930,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon 6766E / 1.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6766E |
| Number of cores: | 144-core / 144 threads |
| Cache: | 108 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 1.9 GHz |
| Max turbo speed: | 2.7 GHz |
| Features: | 512 GB maximum Enclave Page Cache (EPC) size for Intel SGX, Advanced Vector Extensions 2 (AVX2), AES New I |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon 6766E / 1.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6766E |
| Number of cores: | 144-core / 144 threads |
| Cache: | 108 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 1.9 GHz |
| Max turbo speed: | 2.7 GHz |
| Features: | 512 GB maximum Enclave Page Cache (EPC) size for Intel SGX, Advanced Vector Extensions 2 (AVX2), AES New I |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.