INTEL Xeon 6756E 1.8Ghz FC-LGA18N Tray
Gamintojas: INTEL
Prekės kodas (MPN): PK8077105931000
Prekės kodas (MPN): PK8077105931000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3922,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon 6756E / 1.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6756E |
| Number of cores: | 128-core / 128 threads |
| Cache: | 96 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 1.8 GHz |
| Max turbo speed: | 2.6 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | Intel QuickAssist Technology (QAT) 2 default devices, Intel Dynamic Load Balancer (DLB) 2 default devices, |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon 6756E / 1.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6756E |
| Number of cores: | 128-core / 128 threads |
| Cache: | 96 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 1.8 GHz |
| Max turbo speed: | 2.6 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | Intel QuickAssist Technology (QAT) 2 default devices, Intel Dynamic Load Balancer (DLB) 2 default devices, |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.