INTEL Xeon 6740E 2.4Ghz FC-LGA18N Tray
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): PK8077105930800
Prekės kodas (MPN): PK8077105930800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2856,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon 6740E / 2.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6740E |
| Number of cores: | 96-core / 96 threads |
| Cache: | 96 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.4 GHz |
| Max turbo speed: | 3.2 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | Intel QuickAssist Technology (QAT) 4 default devices, Intel Dynamic Load Balancer (DLB) 4 default devices, |
Aprašymas Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. |
| Product description: | Intel Xeon 6740E / 2.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon 6740E |
| Number of cores: | 96-core / 96 threads |
| Cache: | 96 MB |
| Compatible processor socket: | FCLGA4710 Socket |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.4 GHz |
| Max turbo speed: | 3.2 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | Intel QuickAssist Technology (QAT) 4 default devices, Intel Dynamic Load Balancer (DLB) 4 default devices, |
Aprašymas
Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload.