Instant On AP22 (RW) Access Point
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): R4W02A?/LTSTOCK2
Prekės kodas (MPN): R4W02A?/LTSTOCK2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 152,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/R4W02ALTSTOCK2_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Ghz24: | Yes |
| Ghz5: | Yes |
| Maximumdatatransferrate: | 1200 Mbit/s |
| Ethernetlandatarates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networkingstandards: | IEEE 802.11ax |
| Mimo: | Yes |
| Modulation: | 256-QAM, 1024-QAM |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Poweroverethernetpoe: | Yes |
| Powerconsumptionmax: | 10.1 W |
| Productcolour: | White |
| Cablelockslot: | Yes |
| Cablelockslottype: | Kensington |
| Antennagainlevelmax: | 5.6 dBi |
| Width: | 160 mm |
| Depth: | 160 mm |
| Height: | 37 mm |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HPE/R4W02ALTSTOCK2.pdf |