INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twn x2 OC 16GB
Gamintojas: INNOVISION
Prekės kodas (MPN): N406T2-16D6X-178055W
Prekės kodas (MPN): N406T2-16D6X-178055W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 672,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Inno3D GeForce RTX 4060Ti Twin x2 OC - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 16 GB - white |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 16 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Core clock: | 2310 MHz |
| Boost clock: | 2595 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.2 cm x 25 cm x 11.8 cm |
| Enclosure colour: | White |
Aprašymas The Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin x2 OC WHITE DLSS 3, featuring NVIDIA's cutting-edge Ada architecture. Ideal for compact form factor systems, the Inno3D Twin x2 OC WHITE's dual slot configuration offers the perfect fit. This state-of-the-art graphics card not only provides exceptional performance but also boasts an eye-catching, contemporary design. Game, stream, create. The GeForce RTX 4060 Ti lets you take on the latest games and apps with the ultra-efficient NVIDIA Ada Lovelace architecture. Experience immersive, Al-accelerated gaming with ray tracing and DLSS 3, and supercharge your creative process and productivity with NVIDIA Studio. Funkcijos Hyperrealistic, hyperfast The performance multiplier, powered by AI Victory measured in milliseconds Your ideas, accelerated by NVIDIA Studio The dream stream Your AI-powered home studio Connect your creative worlds to a universe of possibility The app that puts the AI in painting Game Ready Drivers GeForce Experience RTX Video Super Resolution NVIDIA G-SYNC Virtual reality Resizable BAR |
| Product description: | Inno3D GeForce RTX 4060Ti Twin x2 OC - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 16 GB - white |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 16 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Core clock: | 2310 MHz |
| Boost clock: | 2595 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.2 cm x 25 cm x 11.8 cm |
| Enclosure colour: | White |
Aprašymas
The Inno3D GeForce RTX 4060 Ti Twin x2 OC WHITE DLSS 3, featuring NVIDIA's cutting-edge Ada architecture. Ideal for compact form factor systems, the Inno3D Twin x2 OC WHITE's dual slot configuration offers the perfect fit. This state-of-the-art graphics card not only provides exceptional performance but also boasts an eye-catching, contemporary design.
Game, stream, create. The GeForce RTX 4060 Ti lets you take on the latest games and apps with the ultra-efficient NVIDIA Ada Lovelace architecture. Experience immersive, Al-accelerated gaming with ray tracing and DLSS 3, and supercharge your creative process and productivity with NVIDIA Studio.
Funkcijos
Hyperrealistic, hyperfast
The performance multiplier, powered by AI
Victory measured in milliseconds
Your ideas, accelerated by NVIDIA Studio
The dream stream
Your AI-powered home studio
Connect your creative worlds to a universe of possibility
The app that puts the AI in painting
Game Ready Drivers
GeForce Experience
RTX Video Super Resolution
NVIDIA G-SYNC
Virtual reality
Resizable BAR