INNO3D GEFORCE RTX 3050 GAMING OC X2 8GB
Gamintojas: INNOVISION
Prekės kodas (MPN): N30502-08D6X-11902120
Prekės kodas (MPN): N30502-08D6X-11902120
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 480,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Inno3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Core clock: | 1552 MHz |
| Boost clock: | 1830 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort (version 1.4a) HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 24 cm x 12 cm |
INNO3D GEFORCE RTX 3050 GAMING OC X2 8GB GDDR6 3xDP 1xHDMI |
| Product description: | Inno3D GeForce RTX 3050 GAMING OC X2 - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Core clock: | 1552 MHz |
| Boost clock: | 1830 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort (version 1.4a) HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 24 cm x 12 cm |
INNO3D GEFORCE RTX 3050 GAMING OC X2 8GB GDDR6 3xDP 1xHDMI