IIYAMA XU2793QSU-B7 27inch
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XU2793QSU-B7
Prekės kodas (MPN): XU2793QSU-B7
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 244,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | iiyama ProLite XU2793QSU-B7 - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2020360 |
| Energy class: | Class E |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Matte |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, matte |
| Dimensions (wxdxh): | 61.35 cm x 18.9 cm x 43.5 cm |
| Weight: | 4.2 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9 |
| Compliant standards: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The iiyama ProLite XU2793QSU-B7 is a 27-inch desktop monitor with a native resolution of 2560 x 1440. It features an IPS panel with a 1 ms response time, ensuring smooth performance for fast-paced visuals, while its 300 cd/m² brightness and 1300:1 contrast ratio deliver vibrant colors and rich detail. Advanced flicker-free technology and a blue light reducer function contribute to eye comfort, making this monitor suitable for extended use. Connectivity is seamless with multiple interface options including HDMI, DisplayPort, and a USB 3.2 Gen 1 hub for easy peripheral connection. The monitor is designed with a 3-sided borderless feature, maximizing the viewable area. Its ergonomic tilt adjustment allows users to customize their viewing angles, ensuring comfort in various setups. Funkcijos 27-inch display with 2560 x 1440 native resolution 1 ms response time for fast visual performance Flicker-free technology and blue light reducer for eye care Multiple connectivity options including HDMI and DisplayPort 3-sided borderless design for an immersive experience |
| Product description: | iiyama ProLite XU2793QSU-B7 - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2020360 |
| Energy class: | Class E |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Matte |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, matte |
| Dimensions (wxdxh): | 61.35 cm x 18.9 cm x 43.5 cm |
| Weight: | 4.2 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9 |
| Compliant standards: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The iiyama ProLite XU2793QSU-B7 is a 27-inch desktop monitor with a native resolution of 2560 x 1440. It features an IPS panel with a 1 ms response time, ensuring smooth performance for fast-paced visuals, while its 300 cd/m² brightness and 1300:1 contrast ratio deliver vibrant colors and rich detail. Advanced flicker-free technology and a blue light reducer function contribute to eye comfort, making this monitor suitable for extended use.
Connectivity is seamless with multiple interface options including HDMI, DisplayPort, and a USB 3.2 Gen 1 hub for easy peripheral connection. The monitor is designed with a 3-sided borderless feature, maximizing the viewable area. Its ergonomic tilt adjustment allows users to customize their viewing angles, ensuring comfort in various setups.
Funkcijos
27-inch display with 2560 x 1440 native resolution
1 ms response time for fast visual performance
Flicker-free technology and blue light reducer for eye care
Multiple connectivity options including HDMI and DisplayPort
3-sided borderless design for an immersive experience