IIYAMA XU2792QSU-B6 27inch ETE IPS (P)
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XU2792QSU-B6
Prekės kodas (MPN): XU2792QSU-B6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 276,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | iiyama ProLite XU2792QSU-B6 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 22.1 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | WQHD 2560 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.4 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Matte |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh): | 61.35 cm x 19.95 cm x 43.2 cm |
| Weight: | 4.6 kg |
| Compliant standards: | TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, DDC/CI, DDC-2B |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Stylish edge-to-edge design ProLite XU2792QSU offering WQHD (2560 x 1440) resolution is perfect for multi-monitor setups. The IPS panel technology offers accurate and consistent color reproduction with wide viewing angles. The 100 Hz refresh rate together with FreeSync function provides an instant, tangible improvement in image smoothness. High contrast and brightness values mean the monitor will provide excellent performance for photographic and web design. Equipped with speakers, 2-port USB 3.2 hub, headphone socket, HDMI and DisplayPort connections, a blue light reducer function to reduce eye fatigue for optimal user comfort, make this 27'' monitor a great choice for both multi-monitor configuration and office applications. Funkcijos WQHD resolution IPS technology HAS (150 mm) + pivot Flicker-free + blue light 100 Hz refresh rate |
| Product description: | iiyama ProLite XU2792QSU-B6 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 22.1 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | WQHD 2560 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.4 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Matte |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh): | 61.35 cm x 19.95 cm x 43.2 cm |
| Weight: | 4.6 kg |
| Compliant standards: | TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, DDC/CI, DDC-2B |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Stylish edge-to-edge design ProLite XU2792QSU offering WQHD (2560 x 1440) resolution is perfect for multi-monitor setups. The IPS panel technology offers accurate and consistent color reproduction with wide viewing angles. The 100 Hz refresh rate together with FreeSync function provides an instant, tangible improvement in image smoothness. High contrast and brightness values mean the monitor will provide excellent performance for photographic and web design. Equipped with speakers, 2-port USB 3.2 hub, headphone socket, HDMI and DisplayPort connections, a blue light reducer function to reduce eye fatigue for optimal user comfort, make this 27'' monitor a great choice for both multi-monitor configuration and office applications.
Funkcijos
WQHD resolution
IPS technology
HAS (150 mm) + pivot
Flicker-free + blue light
100 Hz refresh rate