Iiyama ProLite XUB2792QSU-W5 - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 WQHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd / m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI, DisplayPort - speakers - matt white
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XUB2792QSU-W5
Prekės kodas (MPN): XUB2792QSU-W5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 252,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XUB2792QSU-W5_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XUB2792QSU-W5_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XUB2792QSU-W5_7.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 68.6 cm (27") |
| Displayresolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 350 cd/m² |
| Responsetime: | 5 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 75 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 83 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 59.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.6 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 69 cm |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 4 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Business |
| Productcolour: | White |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Headphoneconnectivity: | 3.5 mm |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | 0 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 23° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | Not available |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 21 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 21 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 613.5 mm |
| Depthwithstand: | 209.5 mm |
| Heightwithstand: | 544.5 mm |
| Weightwithstand: | 6.8 kg |
| Widthwithoutstand: | 613.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 54 mm |
| Heightwithoutstand: | 317 mm |
| Packageweight: | 8.4 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/XUB2792QSU-W5.pdf |