Iiyama ProLite X4373UHSU-B1 - LED monitor - 43" (42.5" viewable) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd / m² - 4000:1 - 3 ms - 2xHDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort - speakers - matte black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): X4373UHSU-B1
Prekės kodas (MPN): X4373UHSU-B1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 723,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/X4373UHSU-B1_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/X4373UHSU-B1_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/X4373UHSU-B1_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/X4373UHSU-B1_8.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 108 cm (42.5") |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Paneltype: | VA |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 400 cd/m² |
| Responsetime: | 3 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 4000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.245 x 0.245 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 135 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 94.1 cm |
| Viewablesizevertical: | 52.9 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 108 cm |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 14 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Business |
| Productcolour: | Black |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 200 x 100 mm |
| Cablelockslot: | No |
| Heightadjustment: | No |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -2 - 10° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 54 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 92 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.5 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Operatingtemperaturett: | 5 - 35 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 10 - 80% |
| Storagerelativehumidityhh: | 5 - 85% |
| Widthwithstand: | 977.5 mm |
| Depthwithstand: | 251 mm |
| Heightwithstand: | 621.5 mm |
| Weightwithstand: | 14.5 kg |
| Packagewidth: | 1071 mm |
| Packagedepth: | 240 mm |
| Packageheight: | 760 mm |
| Packageweight: | 19 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/X4373UHSU-B1.pdf |