iiyama ProLite TW1023ASC-B3P, 10.1” PCAP 10pt touch screen with Android, iiSignage²
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TW1023ASC-B3P
Prekės kodas (MPN): TW1023ASC-B3P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 377,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TW1023ASC-B3P_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TW1023ASC-B3P_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TW1023ASC-B3P_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TW1023ASC-B3P_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TW1023ASC-B3P_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 25.6 cm (10.1") |
| Displayresolution: | 1280 x 800 pixels |
| Nativeaspectratio: | 16:10 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Displaybrightnesstypical: | 450 cd/m² |
| Responsetime: | 25 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 160° |
| Viewinganglevertical: | 160° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.1692 x 0.1692 mm |
| Viewablesizehorizontal: | 21.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 13.5 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 25.5 cm |
| Surfacehardness: | 6H |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 3 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Megapixelapprox: | 5 MP |
| Builtinmicrophone: | Yes |
| Builtincamera: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Ethernetlan: | Yes |
| Powerconsumptiontypical: | 18 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Powersupplytype: | External |
| Widthwithstand: | 255 mm |
| Depthwithstand: | 30.5 mm |
| Heightwithstand: | 172 mm |
| Weightwithstand: | 800 g |
| Packagewidth: | 398 mm |
| Packagedepth: | 398 mm |
| Packageheight: | 223 mm |
| Packageweight: | 1.36 kg |
| Cablesincluded: | AC |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TW1023ASC-B3P.pdf |