iiyama ProLite TF5539UHSC-B1AG - 55" Diagonal Class LED-backlit LCD display - interactive digital signage - with touchscreen (multi touch) - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - matte black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TF5539UHSC-B1AG
Prekės kodas (MPN): TF5539UHSC-B1AG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 3511,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539UHSC-B1AG_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539UHSC-B1AG_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539UHSC-B1AG_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539UHSC-B1AG_8.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 139.7 cm (55") |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Responsetime: | 8 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1100:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.073 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.315 x 0.315 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 83 kHz |
| Displaydiagonalmetric: | 139 cm |
| Surfacehardness: | 7H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 16 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 1.4/2.0 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.2 |
| Audioinput: | 1 |
| Audiooutput: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 600 x 400 mm |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 151 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 155 W |
| Powerconsumptionstandby: | 1.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100-240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Widthwithoutstand: | 1271.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 68 mm |
| Heightwithoutstand: | 749.4 mm |
| Weightwithoutstand: | 41 kg |
| Packagewidth: | 1400 mm |
| Packagedepth: | 245 mm |
| Packageheight: | 930 mm |
| Packageweight: | 46.5 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF5539UHSC-B1AG.pdf |