iiyama ProLite TF2234MC-B7X - LED monitor - 22" (21.5" viewable) - open frame - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd / m² - 1000:1 - 8 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TF2234MC-B7X
Prekės kodas (MPN): TF2234MC-B7X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 651,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2234MC-B7X_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2234MC-B7X_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2234MC-B7X_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2234MC-B7X_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2234MC-B7X_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 54.6 cm (21.5") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Responsetime: | 8 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.78 million colours |
| Pixelpitch: | 0.247 x 0.247 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 84 kHz |
| Surfacehardness: | 7H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 19 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 18 W |
| Powerconsumptionstandby: | 1.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Powersupplytype: | DC |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithoutstand: | 517.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 46 mm |
| Heightwithoutstand: | 313.5 mm |
| Weightwithoutstand: | 4.4 kg |
| Packagewidth: | 610 mm |
| Packagedepth: | 160 mm |
| Packageheight: | 405 mm |
| Packageweight: | 6.8 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF2234MC-B7X.pdf |