Iiyama ProLite T1932MSC-B5X - LED monitor - 19" - touchscreen - 1280 x 1024 - IPS - 250 cd / m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - speakers - black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): T1932MSC-B5X
Prekės kodas (MPN): T1932MSC-B5X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 874,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T1932MSC-B5X_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T1932MSC-B5X_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T1932MSC-B5X_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T1932MSC-B5X_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T1932MSC-B5X_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 48.3 cm (19") |
| Displayresolution: | 1280 x 1024 pixels |
| Nativeaspectratio: | 5:4 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Responsetime: | 14 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Aspectratio: | 5:4 |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 75 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.78 million colours |
| Pixelpitch: | 0.2928 x 0.2928 mm |
| Horizontalscanrange: | 31 - 80 kHz |
| Verticalscanrange: | 50 - 75 Hz |
| Displaydiagonalmetric: | 48 cm |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 2 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 90° |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 14 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 25 W |
| Powerconsumptionstandby: | 2 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | AC |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 432 mm |
| Depthwithstand: | 219 mm |
| Heightwithstand: | 391 mm |
| Weightwithstand: | 6.9 kg |
| Widthwithoutstand: | 432 mm |
| Depthwithoutstand: | 54.5 mm |
| Heightwithoutstand: | 302 mm |
| Cablesincluded: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/T1932MSC-B5X.pdf |