iiYama ProLite - 27" PCAP Bezel Free 10-Points Touch, 1920x1080, IPS panel, DVI, HDMI, DisplayPort, 425cd/m² (with touch), 1000:1, 5ms, USB Touch Interface, VESA 200x100mm, Speakers 2x3W, MultiTouch with OS, Open frame model, IP1X front
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TF2738MSC-B2
Prekės kodas (MPN): TF2738MSC-B2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 675,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF2738MSC-B2_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 68.6 cm (27") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | Yes |
| Responsetime: | 5 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 12000000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.78 million colours |
| Pixelpitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 80 kHz |
| Displaydiagonalmetric: | 68.6 cm |
| Surfacehardness: | 6H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 6 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100,200 x 100 mm |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 24 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 25 W |
| Powerconsumptionstandby: | 1.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100-240 V |
| Acinputfrequency: | 50 Hz |
| Powersupplytype: | AC |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithoutstand: | 648.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 52 mm |
| Heightwithoutstand: | 386.5 mm |
| Weightwithoutstand: | 8.3 kg |
| Packagewidth: | 746 mm |
| Packagedepth: | 123 mm |
| Packageheight: | 500 mm |
| Packageweight: | 9.4 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, DisplayPort to Mini DisplayPort, HDMI, USB |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF2738MSC-B2.pdf |