IIYAMA GCB3482WQSU-B1 34inch
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): GCB3482WQSU-B1
Prekės kodas (MPN): GCB3482WQSU-B1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | 374,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Iiyama GCB3482WQSU-B1 - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2234233 |
| Energy class: | Class E |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 120 Hz |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.6 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 80.8 cm x 29 cm x 57.8 cm |
| Weight: | 8.4 kg |
| Compliant standards: | CE/EAC, TUV Bauart, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Aprašymas The Iiyama GCB3482WQSU-B1 is a 34-inch curved desktop monitor designed to enhance productivity and gaming experiences. With a native resolution of 3440 x 1440 and an image brightness of 500 cd/m², it delivers visuals and clarity for all types of content. Featuring a response time of 0.6 ms and a refresh rate of 120 Hz, this monitor ensures smooth motion, making it suitable for gaming and video playback. The monitor supports AMD FreeSync Premium technology for synchronization and flicker-free technology that reduces eye strain during extended use. The built-in USB 3.2 Gen 1/USB-C hub offers connectivity options for various devices. With multiple interface options including HDMI and DisplayPort, along with integrated cable management, the Iiyama monitor provides functionality and aesthetic appeal. Its height, tilt, and swivel adjustments allow for optimal viewing positions, ensuring comfort during long hours of use. The sleek design and various OSD language options make it a versatile choice for any workspace or gaming setup. Funkcijos 34-inch curved screen for immersive viewing experience 3440 x 1440 native resolution with 500 cd/m² brightness 120 Hz refresh rate and 0.6 ms response time for smooth gameplay Built-in USB 3.2 Gen 1/USB-C hub for easy connectivity Height, tilt, and swivel adjustments for personalized comfort |
| Product description: | Iiyama GCB3482WQSU-B1 - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2234233 |
| Energy class: | Class E |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 120 Hz |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.6 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 80.8 cm x 29 cm x 57.8 cm |
| Weight: | 8.4 kg |
| Compliant standards: | CE/EAC, TUV Bauart, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Aprašymas
The Iiyama GCB3482WQSU-B1 is a 34-inch curved desktop monitor designed to enhance productivity and gaming experiences. With a native resolution of 3440 x 1440 and an image brightness of 500 cd/m², it delivers visuals and clarity for all types of content. Featuring a response time of 0.6 ms and a refresh rate of 120 Hz, this monitor ensures smooth motion, making it suitable for gaming and video playback. The monitor supports AMD FreeSync Premium technology for synchronization and flicker-free technology that reduces eye strain during extended use.
The built-in USB 3.2 Gen 1/USB-C hub offers connectivity options for various devices. With multiple interface options including HDMI and DisplayPort, along with integrated cable management, the Iiyama monitor provides functionality and aesthetic appeal. Its height, tilt, and swivel adjustments allow for optimal viewing positions, ensuring comfort during long hours of use. The sleek design and various OSD language options make it a versatile choice for any workspace or gaming setup.
Funkcijos
34-inch curved screen for immersive viewing experience
3440 x 1440 native resolution with 500 cd/m² brightness
120 Hz refresh rate and 0.6 ms response time for smooth gameplay
Built-in USB 3.2 Gen 1/USB-C hub for easy connectivity
Height, tilt, and swivel adjustments for personalized comfort