Iiyama G-Master Red Eagle GB3467WQSU-B5 -3440 x 1440 @165Hz (4.9 megapixel UWQHD, DisplayPort) - 0.4 ms (MPRT) - 21/9 Format - Curved VA Panel - HDR400 - 165 Hz - FreeSync Premium - HDMI/DisplayPort - Speakers - USB Hub - Black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): GB3467WQSU-B5
Prekės kodas (MPN): GB3467WQSU-B5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 497,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3467WQSU-B5_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 86.4 cm (34") |
| Displayresolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Hdtype: | UltraWide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 21:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | VA |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 550 cd/m² |
| Responsetime: | 0.4 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Curved |
| Contrastratiotypical: | 3000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 165 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.232 x 0.232 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 160 kHz |
| Displaydiagonalmetric: | 86 cm |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 2 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Gaming |
| Productcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15 cm |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | 5 - 23° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Powerconsumptiontypical: | 66 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 809.5 mm |
| Depthwithstand: | 290 mm |
| Heightwithstand: | 585 mm |
| Weightwithstand: | 9.4 kg |
| Packagewidth: | 900 mm |
| Packagedepth: | 236 mm |
| Packageheight: | 480 mm |
| Packageweight: | 12.4 kg |
| Cablesincluded: | AC, HDMI, USB |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/GB3467WQSU-B5.pdf |