Iiyama G-MASTER Red Eagle GB3271QSU-B1 - LED monitor - 32" (31.5" viewable) - 2560 x 1440 WQHD @ 165 Hz - IPS - 400 cd / m² - 1200:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - speakers - matte black
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): GB3271QSU-B1
Prekės kodas (MPN): GB3271QSU-B1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 398,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3271QSU-B1_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3271QSU-B1_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3271QSU-B1_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3271QSU-B1_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/GB3271QSU-B1_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 80 cm (31.5") |
| Displayresolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 400 cd/m² |
| Responsetime: | 1 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1200:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 165 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Pixelpitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 242 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 69.8 cm |
| Viewablesizevertical: | 39.3 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 80 cm |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 6 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Gaming |
| Productcolour: | Black |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportversion: | 1.2 |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 12 cm |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -3 - 22° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 31 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 45 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 714 mm |
| Depthwithstand: | 230 mm |
| Heightwithstand: | 454.5 mm |
| Weightwithstand: | 11.3 kg |
| Widthwithoutstand: | 714 mm |
| Packagewidth: | 795 mm |
| Packagedepth: | 225 mm |
| Packageheight: | 506 mm |
| Packageweight: | 14.1 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/GB3271QSU-B1.pdf |