iiyama 54.6", 139 cm, IPS LED, 3840 x 2160, 16:9, 5000:1, 8 ms, 40 Touchpoints, HDMI x 2, DP x1, RJ-45
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TF5539AS-B1AG
Prekės kodas (MPN): TF5539AS-B1AG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 3568,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539AS-B1AG_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF5539AS-B1AG_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Paneltype: | IPS |
| Displaydiagonal: | 138.7 cm (54.6") |
| Displaytechnology: | LED |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Displaybrightness: | 500 cd/m² |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Responsetime: | 8 ms |
| Contrastratiotypical: | 1200:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.315 x 0.315 mm |
| Nativerefreshrate: | 60 Hz |
| Hazerate: | 25% |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Dviport: | No |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Usbport: | Yes |
| Usbportsquantity: | 3 |
| Ethernetlan: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Rs232c: | Yes |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 20 W |
| Productdesign: | Digital signage flat panel |
| Placementsupported: | Indoor |
| Orientation: | Horizontal/Vertical |
| Productcolour: | Black |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 400 x 400 mm |
| Purpose: | Universal |
| Operatinghourshoursdays: | 24/7 |
| Powerconsumptiontypical: | 139 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.4 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 78 kWh |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Computersystem: | Yes |
| Displaywidth: | 1274 mm |
| Displaydepth: | 65.2 mm |
| Displayheight: | 744.8 mm |
| Displayweight: | 39.6 kg |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Batteriesincluded: | Yes |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -20 - 60 °C |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Euenergylabel: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF5539AS-B1AG_eu_energy_label.pdf |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF5539AS-B1AG.pdf |