iiyama 43" Professional Digital Signage display with 4K UHD resolution and 24/7 operating time
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): LH4341UHS-B2
Prekės kodas (MPN): LH4341UHS-B2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 591,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/LH4341UHS-B2_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/LH4341UHS-B2_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Paneltype: | IPS |
| Displaydiagonal: | 108 cm (42.5") |
| Displaytechnology: | LCD |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Displaybrightness: | 500 cd/m² |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Responsetime: | 8 ms |
| Contrastratiotypical: | 1200:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.245 x 0.245 mm |
| Hazerate: | 1% |
| Hdmiportsquantity: | 3 |
| Dviport: | Yes |
| Usbport: | Yes |
| Usbportsquantity: | 1 |
| Usbversion: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernetlan: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Rs232c: | Yes |
| Remoteirinput: | 1 |
| Remoteiroutput: | 1 |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 20 W |
| Placementsupported: | Indoor |
| Orientation: | Horizontal/Vertical |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 200 x 200 mm |
| Purpose: | Universal |
| Operatinghourshoursdays: | 24/7 |
| Powerconsumptiontypical: | 107 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Computersystem: | Yes |
| Displaywidth: | 968 mm |
| Displaydepth: | 54 mm |
| Displayheight: | 557.5 mm |
| Displayweight: | 8.9 kg |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Batteriesincluded: | Yes |
| Cablesincluded: | AC, HDMI, RS-232 |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -20 - 60 °C |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Euenergylabel: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/LH4341UHS-B2_eu_energy_label.pdf |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/LH4341UHS-B2.pdf |