iiyama 43" All-In-One Interactive Display with Android 14 OS, Zero Gap Air Bonding - DeepContrast PCAP, 20-Points Touch Screen
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): T4329AS-B1AG
Prekės kodas (MPN): T4329AS-B1AG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1474,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T4329AS-B1AG_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T4329AS-B1AG_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T4329AS-B1AG_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T4329AS-B1AG_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/T4329AS-B1AG_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 108 cm (42.5") |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | VA |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | Direct LED |
| Touchscreen: | Yes |
| Displaybrightnesstypical: | 500 cd/m² |
| Responsetime: | 6.5 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 4000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.245 x 0.245 mm |
| Horizontalscanrange: | 28 - 160 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 94.1 cm |
| Viewablesizevertical: | 52.9 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 108 cm |
| Surfacehardness: | 8 |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 20 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 1.4/2.0 |
| Hdcp: | Yes |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 300 x 300 mm |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Energyefficiencyclasshdr: | Not available |
| Powerconsumptiontypical: | 98 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | -20 - 60% |
| Widthwithstand: | 989.6 mm |
| Depthwithstand: | 72.8 mm |
| Heightwithstand: | 577.8 mm |
| Weightwithstand: | 13.7 kg |
| Packagewidth: | 1115 mm |
| Packagedepth: | 1115 mm |
| Packageheight: | 730 mm |
| Packageweight: | 17.6 kg |
| Cablesincluded: | AC, HDMI |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/T4329AS-B1AG.pdf |