IIYAMA 34inch UW Curved VA-panel 3
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XCB3497WQSNP-B1
Prekės kodas (MPN): XCB3497WQSNP-B1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 448,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | iiyama ProLite XCB3497WQSNP-B1 - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2203605 |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 32 W |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | KVM Switch, USB 3.0 hub, USB PD 95 watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.4 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 93% NTSC, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh): | 80.7 cm x 24.55 cm x 42.6 cm |
| Weight: | 9.7 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified, generation 10, for displays |
| Compliant standards: | RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, CE/EMC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The iiyama ProLite XCB3497WQSNP-B1 features a 34-inch curved display, delivering a native resolution of 3440 x 1440. With a V-Sync rate of up to 120 Hz and a response time of 0.4 ms, this monitor enhances your viewing experience by providing smooth visuals and minimal motion blur. The 21:9 aspect ratio and 1500R curvature create an immersive environment, making it ideal for gaming and multitasking. It offers images with a brightness of 350 cd/m2 and a contrast ratio of 3000:1 that brings out the depth in graphics and video content. Furthermore, this monitor supports AMD FreeSync Premium, reducing screen tearing for a seamless experience. Funkcijos 34-inch curved desktop display for an immersive experience 3440 x 1440 resolution with 120 Hz refresh rate Built-in KVM switch and USB 3.0 hub for efficient connectivity Supports HDR and includes advanced viewing technologies Adjustable height and tilt for customized viewing comfort |
| Product description: | iiyama ProLite XCB3497WQSNP-B1 - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2203605 |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 32 W |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | KVM Switch, USB 3.0 hub, USB PD 95 watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 0.4 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 93% NTSC, 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Colour: | Matte black |
| Dimensions (wxdxh): | 80.7 cm x 24.55 cm x 42.6 cm |
| Weight: | 9.7 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified, generation 10, for displays |
| Compliant standards: | RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, CE/EMC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The iiyama ProLite XCB3497WQSNP-B1 features a 34-inch curved display, delivering a native resolution of 3440 x 1440. With a V-Sync rate of up to 120 Hz and a response time of 0.4 ms, this monitor enhances your viewing experience by providing smooth visuals and minimal motion blur. The 21:9 aspect ratio and 1500R curvature create an immersive environment, making it ideal for gaming and multitasking. It offers images with a brightness of 350 cd/m2 and a contrast ratio of 3000:1 that brings out the depth in graphics and video content. Furthermore, this monitor supports AMD FreeSync Premium, reducing screen tearing for a seamless experience.
Funkcijos
34-inch curved desktop display for an immersive experience
3440 x 1440 resolution with 120 Hz refresh rate
Built-in KVM switch and USB 3.0 hub for efficient connectivity
Supports HDR and includes advanced viewing technologies
Adjustable height and tilt for customized viewing comfort