Iiyama 23,8" PCAP 10P Touch Screen, Anti Glare coating, 1920x1080, IPS-panel, Flat Bezel Free Glass Front, VGA, HDMI, 250cd/m², 1000:1 Static Contrast, 5ms
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 497,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Displaysize: | 23.8" |
| Displaysizecm: | 60.5 cm |
| Displayviewingarea: | 527.04 x 269.46 mm |
| Monitortype: | |
| Displaytype: | LED IPS |
| Displayformat: | 16:9 |
| Displaynativeresolution: | 1920 x 1080 |
| Displayfeatures: | |
| Pixelpitch: | 0.274 mm |
| Brightness: | 250 cd/m2 |
| Contrastratio: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 5,000,000:1 |
| Frequency: | 30-80 kHz |
| Frequencyv: | 60 Hz |
| Viewingangle: | 178 |
| Viewinganglev: | 178 |
| Responsetime: | 4 ms |
| Vga: | Yes |
| Dvi: | - |
| Usb: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Displayport: | - |
| Usbtypec: | - |
| Inputsignal: | |
| Camera: | No |
| Wireless: | - |
| Audio: | Yes |
| Audiofeatures: | 2 x 2W |
| Tilt: | Yes |
| Pivot: | No |
| Rotate: | No |
| Heightadjustment: | Yes |
| Kensingtonlock: | Yes |
| Vesacompatible: | Yes |
| Vesastandard: | 100 x 100 |
| Emissionstandard: | Energy class: F |
| Epeat: | - |
| Displaycasecolour: | Black |
| Monitorcontrols: | |
| Packagecontents: | |
| Width: | 540.5 mm |
| Depth: | 128 mm |
| Height: | 388 mm |
| Grossweight: | - |
| Warranty: | 3 years |