ICYBOX IB-MS314-T Monitor stand
Gamintojas: RAIDSONIC
Prekės kodas (MPN): IB-MS314-T
Prekės kodas (MPN): IB-MS314-T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 117,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ICY BOX IB-MS314-T mounting kit - adjustable dual arms - for 2 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable dual arms) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 54.7 cm x 110 cm x 45 cm |
| Adjustable height: | 19.5-45 cm |
| Adjustments: | Height, tilt, rotation |
| Weight: | 4.8 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 16 kg |
| Material: | Plastic, steel, aluminium alloy |
| Colour: | Black |
| Package content: | Mounting hardware, allen wrench |
Funkcijos Creates space on the desktop and provides a more flexible and productive workspace Installs from top side: installs entirely from above the desk surface Smooth arm insertion: ensures easy installation Built-in spring tension gauge: for perfect weight adjustments Spring-assisted mechanism: allows to easily move up and down Cable management routes cables under the arm to reduce clutter for a clean look Quick-release VESA plates: for easy installation Two mounting options: both desk clamp and grommet are included Supports 100x100 und 75x75 VESA standards |
| Product description: | ICY BOX IB-MS314-T mounting kit - adjustable dual arms - for 2 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable dual arms) - desk-mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 54.7 cm x 110 cm x 45 cm |
| Adjustable height: | 19.5-45 cm |
| Adjustments: | Height, tilt, rotation |
| Weight: | 4.8 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 16 kg |
| Material: | Plastic, steel, aluminium alloy |
| Colour: | Black |
| Package content: | Mounting hardware, allen wrench |
Funkcijos
Creates space on the desktop and provides a more flexible and productive workspace
Installs from top side: installs entirely from above the desk surface
Smooth arm insertion: ensures easy installation
Built-in spring tension gauge: for perfect weight adjustments
Spring-assisted mechanism: allows to easily move up and down
Cable management routes cables under the arm to reduce clutter for a clean look
Quick-release VESA plates: for easy installation
Two mounting options: both desk clamp and grommet are included
Supports 100x100 und 75x75 VESA standards