Icy Box IB-PCI208 PCIe-Card, M.2 PCIe SSD to PCIe 3.0 x4 Host
Gamintojas: Raidsonic
Prekės kodas (MPN): IB-PCI208
Prekės kodas (MPN): IB-PCI208
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 10,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 12.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| PET: | 18.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 12.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |