i5-12450H, 5K, 8/256GB
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): OPC51204BC-1
Prekės kodas (MPN): OPC51204BC-1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 802,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/OPC51204BC-1_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/OPC51204BC-1_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel: | i5-12450H |
| Processorcores: | 8 |
| Performancecores: | 4 |
| Efficientcores: | 4 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 4.4 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 3.3 GHz |
| Processorcache: | 12 MB |
| Processorcachetype: | Smart Cache |
| Processorbasepower: | 45 W |
| Maximumturbopower: | 95 W |
| Internalmemory: | 8 GB |
| Maximuminternalmemory: | 32 GB |
| Internalmemorytype: | DDR4-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 3200 MHz |
| Totalstoragecapacity: | 256 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Opticaldrivetype: | No |
| Totalssdscapacity: | 256 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 256 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel® UHD Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel® UHD Graphics |
| Ethernetlan: | Yes |
| Wifi: | Yes |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 4 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Chassistype: | Mini PC |
| Productcolour: | Black |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Producttype: | Mini PC |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 IoT Enterprise |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 45 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 10 - 95% |
| Width: | 119 mm |
| Depth: | 180 mm |
| Height: | 30 mm |
| Packagewidth: | 260 mm |
| Packagedepth: | 72 mm |
| Packageheight: | 192 mm |
| Packageweight: | 957 g |
| Displayincluded: | No |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/OPC51204BC-1.pdf |