I-TEC USB-C Metal Nano Dock 3xDisplay+PD
Gamintojas: I-TEC
Prekės kodas (MPN): CANANOTDOCKPD
Prekės kodas (MPN): CANANOTDOCKPD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 122,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | i-Tec Nano Dock - docking station - USB 3.0 / USB4 / Thunderbolt 4 - VGA, 2 x HDMI - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB 3.0 / USB4 / Thunderbolt 4 |
| Video interfaces: | VGA, 2 x HDMI |
| Dimensions (wxdxh): | 12.7 cm x 6 cm x 1.8 cm |
| Weight: | 122 g |
| Colour: | Grey |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter not included 100 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas A powerful yet small and portable docking station that supports up to three external monitors. The dock can be used with virtually any laptop as it supports connection to all common ports: USB 3.0, USB-C, USB4 and Thunderbolt 3/4, while supporting all common current operating systems. However, connection to three monitors will only be possible with a laptop with a Thunderbolt 3/4 port or a USB-C port that supports video transfer (USB-C DP Alt mode). Funkcijos Supports 4K resolution for stunning visual clarity Includes Gigabit Ethernet for high-speed Internet connections Integrated cable design reduces workspace clutter Compatible with a wide range of devices for versatile use |
| Product description: | i-Tec Nano Dock - docking station - USB 3.0 / USB4 / Thunderbolt 4 - VGA, 2 x HDMI - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB 3.0 / USB4 / Thunderbolt 4 |
| Video interfaces: | VGA, 2 x HDMI |
| Dimensions (wxdxh): | 12.7 cm x 6 cm x 1.8 cm |
| Weight: | 122 g |
| Colour: | Grey |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter not included 100 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
A powerful yet small and portable docking station that supports up to three external monitors. The dock can be used with virtually any laptop as it supports connection to all common ports: USB 3.0, USB-C, USB4 and Thunderbolt 3/4, while supporting all common current operating systems. However, connection to three monitors will only be possible with a laptop with a Thunderbolt 3/4 port or a USB-C port that supports video transfer (USB-C DP Alt mode).
Funkcijos
Supports 4K resolution for stunning visual clarity
Includes Gigabit Ethernet for high-speed Internet connections
Integrated cable design reduces workspace clutter
Compatible with a wide range of devices for versatile use