I-TEC USB-C HDMI Dual DP Docking Station
Gamintojas: I-TEC
Prekės kodas (MPN): C31TRI4KDPDPRO100
Prekės kodas (MPN): C31TRI4KDPDPRO100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 192,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | i-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 - HDMI, 2 x DP++ - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 |
| Video interfaces: | HDMI, 2 x DP++ |
| Dimensions (wxdxh): | 11.3 cm x 11.3 cm x 3.12 cm |
| Weight: | 340 g |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter AC 100-240 V (50/60 Hz) 112 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas A high-performance USB-C office dock that supports up to 3x external 4K monitors. The dock is compatible with any laptop equipped with a USB-C, USB4 or Thunderbolt 3/4 port. Of course, it supports charging of your laptop or tablet, up to 100 W. The integrated DP 1.4 DSC protocol also supports 5K/60 Hz resolution, which can be appreciated by professional graphic designers, data analysts, film editors or high-definition video lovers. Funkcijos Supports single 5K or triple 4K display setups for immersive viewing experiences Features multiple USB-C 3.2 Gen 2 and USB 3.2 Gen 1 ports for high-speed data transfer Includes Ethernet port for reliable network connections ABS housing with LED indicator and on/off switch for durability and convenience Kensington security slot for enhanced security |
| Product description: | i-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 - HDMI, 2 x DP++ - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 |
| Video interfaces: | HDMI, 2 x DP++ |
| Dimensions (wxdxh): | 11.3 cm x 11.3 cm x 3.12 cm |
| Weight: | 340 g |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter AC 100-240 V (50/60 Hz) 112 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
A high-performance USB-C office dock that supports up to 3x external 4K monitors. The dock is compatible with any laptop equipped with a USB-C, USB4 or Thunderbolt 3/4 port. Of course, it supports charging of your laptop or tablet, up to 100 W. The integrated DP 1.4 DSC protocol also supports 5K/60 Hz resolution, which can be appreciated by professional graphic designers, data analysts, film editors or high-definition video lovers.
Funkcijos
Supports single 5K or triple 4K display setups for immersive viewing experiences
Features multiple USB-C 3.2 Gen 2 and USB 3.2 Gen 1 ports for high-speed data transfer
Includes Ethernet port for reliable network connections
ABS housing with LED indicator and on/off switch for durability and convenience
Kensington security slot for enhanced security