I-TEC USB 3.0/USB-C 5K Dualdock
Gamintojas: I-TEC
Prekės kodas (MPN): CADUAL4KDOCK
Prekės kodas (MPN): CADUAL4KDOCK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | - | 177,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Highlights: | LED indicator |
| Highlights: | ON/OFF switch for the docking station switching on/off |
| Highlights: | 1x power supply input – external power adapter (output: DC 20V/2A) |
| Highlights: | 6x USB-A 3.0 port for connecting your current USB 3.1/3.0/2.0 devices and high-speed data transmission (5 Gbps) |
| Highlights: | A separate microphone input and earphone output, 1x 3.5 mm Audio out, 1x 3.5 mm Mic in |
| Highlights: | Packaging dimensions: 314 x 144 x 60 mm |
| Highlights: | Product dimensions: 223 x 80 x 26 mm |
| Highlights: | Product weight: 338 g |
| Highlights: | 1x USB-C port for connecting to a laptop with USB-C or USB-A interface, both connecting cables are included |
| Highlights: | Chipset: DisplayLink DL6950, VIA VL813 |
| Highlights: | Kensington Lock |
| Highlights: | Packaging weight: 900 g |
| Product description: | I-TEC USB 3.0/USB-C Dualdock 1x 5K 2x 4K 60Hz 2x HDMI 2x DP 1x GLAN 6x USB 3.0 1x Audio/Mic Jack Kensington compatible with TB 3 |
Aprašymas Enhance your notebook, tablet or smartphone, utilizing USB-C or USB-A connectivity. This Thunderbolt 3 compatible USB-C dual monitor docking station features advanced chipset and offers the flexibility of both USB-C and USB-A host interfaces. USB-A 3.0 ports make it easy to connect all of your existing hardware and Gigabit Ethernet RJ-45 port provides reliable, robust and high speed Internet connection, supporting 10/100/1000 Mbps speeds. 3.5 mm audio jacks can be found on the front panel and an easily accessible power-saving on/off switch can be found on the rear panel. Funkcijos Connect your notebook, tablet or smartphone to additional monitors and your favorite hardware via a single USB-C or USB-A port Fast network and Internet access with Gigabit Ethernet RJ-45 port Separate 3.5 mm audio input/output jacks Power-saving on/off switch allowing quick and easy reset of the docking station & power LED indicator |
| Highlights: | LED indicator |
| Highlights: | ON/OFF switch for the docking station switching on/off |
| Highlights: | 1x power supply input – external power adapter (output: DC 20V/2A) |
| Highlights: | 6x USB-A 3.0 port for connecting your current USB 3.1/3.0/2.0 devices and high-speed data transmission (5 Gbps) |
| Highlights: | A separate microphone input and earphone output, 1x 3.5 mm Audio out, 1x 3.5 mm Mic in |
| Highlights: | Packaging dimensions: 314 x 144 x 60 mm |
| Highlights: | Product dimensions: 223 x 80 x 26 mm |
| Highlights: | Product weight: 338 g |
| Highlights: | 1x USB-C port for connecting to a laptop with USB-C or USB-A interface, both connecting cables are included |
| Highlights: | Chipset: DisplayLink DL6950, VIA VL813 |
| Highlights: | Kensington Lock |
| Highlights: | Packaging weight: 900 g |
| Product description: | I-TEC USB 3.0/USB-C Dualdock 1x 5K 2x 4K 60Hz 2x HDMI 2x DP 1x GLAN 6x USB 3.0 1x Audio/Mic Jack Kensington compatible with TB 3 |
Aprašymas
Enhance your notebook, tablet or smartphone, utilizing USB-C or USB-A connectivity. This Thunderbolt 3 compatible USB-C dual monitor docking station features advanced chipset and offers the flexibility of both USB-C and USB-A host interfaces. USB-A 3.0 ports make it easy to connect all of your existing hardware and Gigabit Ethernet RJ-45 port provides reliable, robust and high speed Internet connection, supporting 10/100/1000 Mbps speeds. 3.5 mm audio jacks can be found on the front panel and an easily accessible power-saving on/off switch can be found on the rear panel.
Funkcijos
Connect your notebook, tablet or smartphone to additional monitors and your favorite hardware via a single USB-C or USB-A port
Fast network and Internet access with Gigabit Ethernet RJ-45 port
Separate 3.5 mm audio input/output jacks
Power-saving on/off switch allowing quick and easy reset of the docking station & power LED indicator