I-TEC Thunderbolt4 3x Display DS+PD 96W
Gamintojas: I-TEC
Prekės kodas (MPN): TB4TRIPLEDOCKPD
Prekės kodas (MPN): TB4TRIPLEDOCKPD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 275,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | i-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI, Thunder |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 |
| Video interfaces: | 2 x HDMI, Thunderbolt 4 |
| Dimensions (wxdxh): | 21.7 cm x 8.13 cm x 2.881 cm |
| Weight: | 460 g |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter DC 20 V 160 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The i-Tec TB4TRIPLEDOCKPD docking station offers extensive connectivity options and performance for a seamless experience. With support for up to 3 monitors and a high resolution, it enables multi-display setups that enhance productivity and multitasking. Simplify connections with interfaces like HDMI, USB 3.2, and Ethernet, making it an accessory for any workspace. The docking station features a robust 160-watt power supply, ensuring devices remain charged while data is transferred at speeds of up to 40 Gbps. Enjoy convenience and functionality with this versatile docking solution that keeps everything accessible and organized. Funkcijos Supports up to 3 monitors for enhanced productivity Delivers up to 40 Gbps data transfer speeds Includes a 160-watt power adapter for device charging Features multiple connectivity options including HDMI and USB-C Equipped with an on/off switch for easy power management |
| Product description: | i-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI, Thunder |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 |
| Video interfaces: | 2 x HDMI, Thunderbolt 4 |
| Dimensions (wxdxh): | 21.7 cm x 8.13 cm x 2.881 cm |
| Weight: | 460 g |
| Localisation: | Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter DC 20 V 160 Watt Power Provided |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The i-Tec TB4TRIPLEDOCKPD docking station offers extensive connectivity options and performance for a seamless experience. With support for up to 3 monitors and a high resolution, it enables multi-display setups that enhance productivity and multitasking. Simplify connections with interfaces like HDMI, USB 3.2, and Ethernet, making it an accessory for any workspace. The docking station features a robust 160-watt power supply, ensuring devices remain charged while data is transferred at speeds of up to 40 Gbps. Enjoy convenience and functionality with this versatile docking solution that keeps everything accessible and organized.
Funkcijos
Supports up to 3 monitors for enhanced productivity
Delivers up to 40 Gbps data transfer speeds
Includes a 160-watt power adapter for device charging
Features multiple connectivity options including HDMI and USB-C
Equipped with an on/off switch for easy power management