HyperX Keyboard 7G7A3AA#ABA / Alloy Rise Black
Gamintojas: HYPERX
Prekės kodas (MPN): 7G7A3AA#ABA
Prekės kodas (MPN): 7G7A3AA#ABA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 145,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HYPERX/7G7A3AA%23ABA_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HYPERX/7G7A3AA%23ABA_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Gaming |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Deviceinterface: | USB |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Actuationforce: | 40 g |
| Pollingrate: | 8000 Hz |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Productcolour: | Black |
| Detachablecable: | Yes |
| Powersourcetype: | USB |
| Usbtypecchargingport: | No |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 454.5 x 142.2 x 48.9 mm |
| Keyboardweight: | 1.31 kg |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HYPERX/7G7A3AA%23ABA.pdf |