Hyper HyperDrive USB-C 7-in-1 Laptop Form-Fit Hub - Space Grey
Gamintojas: Hyper
Prekės kodas (MPN): GN21D-GRAY
Prekės kodas (MPN): GN21D-GRAY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 92,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.90 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 91.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.00 g |
| Plastic (No PET): | 13.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.90 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 91.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.00 g |
| Plastic (No PET): | 13.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |