Hyper HyperDrive Universal GEN2 15-in-1 USB-C Triple Video Docking Station -- For MST enabled devices
Gamintojas: Hyper
Prekės kodas (MPN): HDG215-EU
Prekės kodas (MPN): HDG215-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 497,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 228.90 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 2.32 kg |
| Gross width (mm): | 207.90 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.75 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 228.90 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 2.32 kg |
| Gross width (mm): | 207.90 mm |
| Net weight: | 1.57 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.75 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |