Hyper HyperDrive ThunderBolt 4 Docking Station | Hyper
Gamintojas: Hyper
Prekės kodas (MPN): HDTB4D-EU
Prekės kodas (MPN): HDTB4D-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 567,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.90 mm |
| Gross height (mm): | 91.90 mm |
| Gross weight: | 0.65 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 297.90 mm |
| Gross height (mm): | 91.90 mm |
| Gross weight: | 0.65 kg |
| Gross width (mm): | 148.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |