Hyper HyperDrive Flex 9 Port Dual 4K HDMI Dock, White/Blue | HD4103BUGL | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 52,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 14.93 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 136.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Palette Qty: | 7752 pc(s) |
| Producer product name: | HD4103BUGL |
| Producer product family: | HyperDrive Flex 9 Port Dual 4K HDMI Dock, White/Blue |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 14.93 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 136.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Palette Qty: | 7752 pc(s) |
| Producer product name: | HD4103BUGL |
| Producer product family: | HyperDrive Flex 9 Port Dual 4K HDMI Dock, White/Blue |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 24 month(s) |